Nasze motto to "sztuka pływania jest naszą pasją". Dlatego każdą wolną chwilę poświęcamy na opracowywanie lepszych i bardziej skutecznych metod nauki i doskonalenia pływania. Posiadając wieloletnie doświadczenie, potrafimy większość osób nauczyć pływać w bardzo krótkim czasie. Szczególnie efektywne są zajęcia indywidualne, podczas których, szczególnie na początkowym etapie nauki, trener przebywa z kursantem w wodzie.

Dzięki niebywale skutecznej metodyce nauczania, wielu spośród naszych uczniów, którzy zaczynali naukę pływania od zera, już na czwartej lub piątej lekcji indywidualnej byli w stanie przepłynąć kraulem lub stylem grzbietowym cały 50-metrowy basen olimpijski. Niektórzy w czasie jednych zajęć przepływali go wielokrotnie. To nieprawdopodobny postęp dla osoby, która wcześniej pluskała się tylko w wodzie po kostki!

Jesteśmy specjalistami, którzy praktycznie każdego są w stanie nauczyć pływać, oczywiście pod warunkiem, że zdecyduje się przychodzić na basen. Również ci najbardziej oporni i bojaźliwi w końcu oswajają się z wodą w sposób bezstresowy i zaczynają samodzielnie pływać. Nie ma dla nas większej satysfakcji niż uśmiechnięta twarz osoby, która w ciągu kilku lekcji przekonała się, że może zrobić tak wiele tak niewielkim wysiłkiem, do tego dobrze się przy tym bawiąc.

Zobacz, jak możesz pływać już po kilku indywidualnych zajęciach zaczynając naukę pływania od zera.
Zobacz też, jak może pływać twoje dziecko po kilku zajęciach.