Klub SPORT-Figielski oferuje zajęcia przygotowujące do egzaminu wstępnego z pływania do następujących szkół:

  • sportowej szkoły podstawowej,
  • gimnazjum sportowego,
  • sportowej szkoły średniej,
  • AWF.

Zajęcia obejmują doskonalenie pływania:

  • u uczniów/studentów powyższych szkół,
  • przygotowujące do kursu na instruktora pływania oraz prowadzimy staże dla absolwentów kursu na instruktora pływania,
  • przygotowujące do kursu na wszystkie stopnie ratownika,

Przeprowadzamy egzaminy na kartę pływacką i specjalną kartę pływacką (tzw. "żółty czepek").

Zajęcia odbywają się INDYWIDUALNIE na pływalniach przy ul. Rokosowskiej 10, przy ul. Kasprzaka 1/3, przy ul. Esperanto 5 oraz przy ul. Księcia Trojdena 2C lub W GRUPACH na pływalni przy ul. Inflanckiej 8. W przypadku zajęć indywidualnych mogą się one odbywać również na innych pływalniach po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i ceny. Zobacz baseny w Warszawie.

INFORMACJA I ZAPISY NA ZAJĘCIA
Jeżeli chcesz zapisać się na powyższe zajęcia przygotowawcze lub na staż instruktorski, wyślij zapytanie mailem na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub SMS-em na numer 794 38 88 42.
Zapoznaj się z 
PLANEM ZAJĘĆ.

CENNIK

Zapoznaj się z CENNIKIEM ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH
Płatność za każdą lekcję przed zajęciami na płycie basenu do rąk trenera. Cena obejmuje 1 lekcję z trenerem pływania, wejście trenera na basen oraz ubezpieczenie OC. 

UWAGA! Cena za zajęcia NIE obejmuje kosztu wejścia na basen dla ucznia. Dlatego dla siebie lub dla dziecka należy wykupić bilet lub karnet na wejście. Informacja o biletach i karnetach: Pływalnia RokosowskaPływalnia KasprzakaPływalnia Esperanto i  Pływalnia Trojdena.

UWAGA! 24 godziny przed umówionymi zajęciami należy potwierdzić przyjście lub zgłosić rezygnację. W przypadku braku potwierdzenia przyjścia trener ma prawo zaproponować termin innemu uczniowi. Rezygnacja z udziału w umówionych wcześniej zajęciach na 24 godziny przed zajęciami jest bezpłatna. W przypadku potwierdzenia udziału w zajęciach uczeń jest zobowiązany do pokrycia kosztu zajęć, nawet w przypadku, gdy nie będzie w nich uczestniczył.  

UWAGA! Zajęcia rozpoczynają się punktualnie o umówionej godzinie, w wodzie.