Małe dzieci w wieku 4-7 lat są silnie emocjonalnie związane z rodzicami, dlatego wspólne pływanie i zabawa wodzie będzie wspaniałym sposobem spędzenia wolnego czasu i przyjemnej nauki pływania dla dziecka jak również dla jego mamy/taty. Dzięki bliskiej obecności mamy i/lub taty dziecko będzie czuło się bezpiecznie i będzie chętnie naśladowało rodziców w wodzie. Zajęcia rodzinne dają możliwość jednoczesnej nauki pływania dla całej rodziny. Członkowie rodziny uczą się pływać spędzając czas razem. 

Ze względu na specyfikę zajęć oraz duże różnice w wieku i stopniu zaawansowania poszczególnych członków rodziny zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym, który umożliwia poświęcenie wystarczającej uwagi każdemu członkowi rodziny.

Zajęcia dla rodzin odbywają się na pływalniach przy ul. Rokosowskiej 10, przy ul. Kasprzaka 1/3,  przy ul. Esperanto 5 oraz przy ul. Księcia Trojdena 2C.  Zajęcia mogą odbywać się na innej, wybranej przez Państwa pływalni w Warszawie po uprzednim uzgodnieniu terminu i ceny. Zobacz baseny w Warszawie.

INFORMACJA I ZAPISY NA ZAJĘCIA
Jeżeli chcesz zapisać rodzinę na zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla rodzin i zarezerwować termin zajęć, wyślij informację o treści: nazwisko, imię, dzień i godzina zajęć mailem na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub sms na numer 794 38 88 42. Zapoznaj się z PLANEM ZAJĘĆ.
Odwiedź nasze strony internetowe i dowiedz się więcej o zajęciach pływackich i ratowniczych dla dzieci oraz o imieninach i urodzinach na basenie dla dzieci.
Obejrzyj galerię zdjęć z kolonii w Krynicy Morskiej w 20112010 i w 2009 roku, z zimowiska w Kasinie Wielkiej 2010 i w 2011 roku, z nauki pływania dla dzieci i dla dorosłych, z organizowanych na basenie urodzin oraz z zawodów w sportowym ratownictwie wodnym dla dzieci (8-12 lat) 

CENNIK

Zapoznaj się z CENNIKIEM INDYWIDUALNEJ NAUKI PŁYWANIA
Płatność za każdą lekcję przed zajęciami na płycie basenu do rąk trenera. Cena obejmuje 1 lekcję z trenerem pływania, wejście trenera na basen oraz ubezpieczenie OC. 

UWAGA! Cena za zajęcia NIE obejmuje kosztu wejścia na basen dla ucznia. Dlatego dla siebie lub dla dziecka należy wykupić bilet lub karnet na wejście. Informacja o biletach i karnetach: Pływalnia RokosowskaPływalnia KasprzakaPływalnia Esperanto i  Pływalnia Trojdena. 

UWAGA! 24 godziny przed umówionymi zajęciami należy potwierdzić przyjście lub zgłosić rezygnację. W przypadku braku potwierdzenia przyjścia trener ma prawo zaproponować termin innemu uczniowi. Rezygnacja z udziału w umówionych wcześniej zajęciach na 24 godziny przed zajęciami jest bezpłatna. W przypadku potwierdzenia udziału w zajęciach uczeń jest zobowiązany do pokrycia kosztu zajęć, nawet w przypadku, gdy nie będzie w nich uczestniczył.

UWAGA! Zajęcia rozpoczynają się punktualnie o umówionej godzinie, w wodzie.