Pływanie jest umiejętnością, której można nauczyć się w każdym wieku. Dorośli, zarówno ci młodzi, jak i ci bardziej dojrzali mają taką samą szansę nauczyć się pływać. W naszym klubie startuje wielu zawodników, którzy pierwsze swoje kroki w pływaniu stawiali w tym samym czasie, co ich wnuki, a teraz mimo wielu przebytych chorób, a nawet rozruszników biorą czynny udział w zawodach pływackich masters. Jako jedyny klub w Polsce mamy sztafetę 320 lat. Biorąc pod uwagę, że wiek sztafety to suma lat czterech zawodników, nietrudno obliczyć, że średnia wieku to 80 lat!

Osoby bardziej bojaźliwe mogą zacząć oswajać się z wodą na zajęciach gimnastyki w wodzie, które nie wymagają umiejętności pływania. Ta forma aktywności fizycznej jest również zalecana w rehabilitacji układu ruchu. Z powodu siły wyporu wody, ciało traci większą część swojej wagi, więc ćwiczenia wykonywane są w odciążeniu. Z drugiej strony opór wody jest wykorzystywany do wzmocnienia poszczególnych grup mięśni.

Nauka pływania dla dorosłych odbywa się INDYWIDUALNIE na pływalniach przy ul. Rokosowskiej 10, przy ul. Kasprzaka 1/3,  przy ul. Esperanto 5 oraz przy ul. Księcia Trojdena 2C lub W GRUPACH na pływalni przy ul. Inflanckiej 8. W przypadku zajęć indywidualnych mogą się one odbywać również na innych pływalniach po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i ceny. Zobacz baseny w Warszawie.

INFORMACJA I ZAPISY NA ZAJĘCIA
Jeżeli chcesz zapisać się na zajęcia dla dorosłych, wyślij zapytanie mailem na adres 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub SMS-em na numer 794 38 88 42. 

Zapoznaj się z 
PLANEM ZAJĘĆ.
Obejrzyj 
mini-galerię oraz galerię zdjęć z nauki pływania dla dorosłych i dla dzieci oraz z gimnastyki w wodzie

CENNIK

Zapoznaj się z CENNIKIEM INDYWIDUALNEJ NAUKI PŁYWANIA
Cena za 1-dniową ekspresową naukę pływania - do indywidualnego uzgodnienia po odbyciu pierwszej 60-minutowej lekcji wstępnej. 
Płatność za każdą lekcję przed zajęciami na płycie basenu do rąk trenera. Cena obejmuje 1 lekcję z trenerem pływania, wejście trenera na basen oraz ubezpieczenie OC. 

UWAGA! Cena za zajęcia NIE obejmuje kosztu wejścia na basen dla ucznia. Dlatego dla siebie lub dla dziecka należy wykupić bilet lub karnet na wejście. Informacja o biletach i karnetach: Pływalnia RokosowskaPływalnia KasprzakaPływalnia Esperanto i  Pływalnia Trojdena.

UWAGA! 24 godziny przed umówionymi zajęciami należy potwierdzić przyjście lub zgłosić rezygnację. W przypadku braku potwierdzenia przyjścia trener ma prawo zaproponować termin innemu uczniowi. Rezygnacja z udziału w umówionych wcześniej zajęciach na 24 godziny przed zajęciami jest bezpłatna. W przypadku potwierdzenia udziału w zajęciach uczeń jest zobowiązany do pokrycia kosztu zajęć, nawet w przypadku, gdy nie będzie w nich uczestniczył.

UWAGA! Zajęcia rozpoczynają się punktualnie o umówionej godzinie, w wodzie.