Zalety zajęć indywidualnych:  

  • znacznie przyspieszona nauka pływania
  • dostosowanie terminów, długości i częstości zajęć do potrzeb klienta
  • dostosowanie tempa nauczania do postępów klienta
  • dostosowanie programu nauczania do poziomu umiejętności, wieku i wymagań klienta
  • znacznie lepsze wykorzystanie czasu w porównaniu do zajęć grupowych 
  • wyłączne poświęcenie uwagi trenera klientowi

Większość osób nabywa podstawową umiejętność pływania już po kilku-kilkunastu zajęciach i są one zdolne swobodnie zdać na kartę pływacką lub zrobić kurs nurkowania. Niektóre szczególnie zabiegane osoby uczą się pływać w czasie kilkugodzinnych sesji basenowych i w tej grupie rekord pobiła osoba, która już po sześciu godzinach zajęć podczas jednego dnia nauczyła się pływać.

Zobacz, jak możesz pływać już po kilku indywidualnych zajęciach zaczynając naukę pływania od zera.
Zapoznaj się z naszą ekspresową nauką pływania oraz z zajęciami z pływania triathlonowego i na wodach otwartych.

Zajęcia indywidualne dla dorosłych, dla dzieci, dla rodzin, dla osób niepełnosprawnych, indywidualne zajęcia z pływania korekcyjnego, pływania w płetwach i pływania sportowego oraz zajęcia przygotowawcze do egzaminów i doskonalące pływanie dla uczniów i studentów szkół sportowych odbywają się na pływalniach przy ul. Rokosowskiej 10, przy ul. Kasprzaka 1/3 oraz przy ul. Inflanckiej 8

Zajęcia mogą odbywać się na innej, wybranej przez Państwa pływalni w Warszawie po uprzednim uzgodnieniu terminu i ceny. Zobacz baseny w Warszawie.

INFORMACJA I ZAPISY NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
Jeżeli chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na zajęcia indywidualne i zarezerwować termin zajęć, wyślij informację o treści: nazwisko, imię, dzień i godzina zajęć mailem na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub sms na numer 794 38 88 42. Sprawdź w PLANIE ZAJĘĆ dostępność trenera.
Obejrzyj galerię zdjęć z nauki pływania dla dorosłych i dla dzieci

CENNIK

Zapoznaj się z CENNIKIEM INDYWIDUALNEJ NAUKI PŁYWANIA. Cena za 1-dniową ekspresową naukę pływania - do indywidualnego uzgodnienia po odbyciu pierwszej 60-minutowej lekcji wstępnej. Płatność za każdą lekcję przed zajęciami na płycie basenu do rąk trenera. Cena obejmuje 1 lekcję z trenerem pływania, wejście trenera na basen oraz ubezpieczenie OC.

UWAGA! Cena za zajęcia NIE obejmuje kosztu wejścia na basen dla ucznia. Dlatego dla siebie lub dla dziecka należy wykupić bilet lub karnet na wejście. Informacja o biletach i karnetach: Pływalnia Rokosowska, Pływalnia Kasprzaka, Pływalnia Esperanto i Pływalnia Trojdena.

UWAGA! 24 godziny przed umówionymi zajęciami należy potwierdzić przyjście lub zgłosić rezygnację. W przypadku braku potwierdzenia przyjścia trener ma prawo zaproponować termin innemu uczniowi. Rezygnacja z udziału w umówionych wcześniej zajęciach na 24 godziny przed zajęciami jest bezpłatna. W przypadku potwierdzenia udziału w zajęciach uczeń jest zobowiązany do pokrycia kosztu zajęć, nawet w przypadku, gdy nie będzie w nich uczestniczył.

UWAGA! Zajęcia rozpoczynają się punktualnie o umówionej godzinie, w wodzie.